Hall of fame

Det här är de personer som har klarat Trippeln!

Trippeln! introducerades 2016. Listan är senast uppdaterad 2017-10-28 21:24:36.

Guld

Nr Namn Klubb/Stad Ålder Totaltid Totaltid (komp) År Anmärkning Diplom
Nr Namn Klubb/Stad Ålder Totaltid Totaltid (komp) År Anmärkning Diplom
1 Ann-Charlotte Steneryd Falkenbergs RR 53 3:06:32 2:38:38 2016 Diplom
2 Robban Andersson Hammarby Friidrott 38 2:29:18 2:26:23 2016 Diplom
3 Henrik Bengtsson Falkenberg Allstars 38 2:28:47 2:25:53 2016 Totalvinnare Herrar 2016 Diplom
4 Johanna Larsson Örgryte IS Friidrott 24 2:44:13 2:44:13 2017 Totalvinnare Damer 2017 Diplom
5 Jan Erik Lind DRT Kungsbacka 61 3:02:18 2:27:27 2017 Diplom
6 Helena Hallgren Simlångsdalens IF 43 2:46:49 2:38:13 2017 Diplom

Silver

Nr Namn Klubb/Stad Ålder Totaltid Totaltid (komp) År Anmärkning Diplom
Nr Namn Klubb/Stad Ålder Totaltid Totaltid (komp) År Anmärkning Diplom
1 Sanna Larsson Rydö ASK 30 3:02:49 3:02:47 2016 Totalvinnare Damer 2016 Diplom
2 Niklas Grip SF Byggkonsult AB 35 2:45:53 2:44:44 2016 Diplom
3 Anders Alard DRT Kungsbacka 39 2:52:25 2:48:06 2016 Diplom
4 Daniel Frantzich Falkenberg Allstars3 37 2:30:20 2:28:08 2016 Diplom
5 Lennart Hansson Pantern Running Club 63 3:14:45 2:34:33 2016 Diplom
6 Joakim Nilsson Falkenbergs RR 49 2:56:19 2:38:47 2016 Diplom
7 Andreas Lundblad OK Nackhe 31 2:31:49 2:31:47 2017 Totalvinnare Herrar 2017 Diplom
8 Johan Bertilsson Falkenbergs OK 33 2:47:34 2:47:12 2017 Diplom
9 Erik Diding Varbergs GIF Friidrott 42 2:37:40 2:30:24 2017 Diplom
10 Mats Nilsson Heleneholms IF 47 3:00:08 2:44:58 2017 Diplom

Brons

Nr Namn Klubb/Stad År Anmärkning Diplom
Nr Namn Klubb/Stad År Anmärkning Diplom
1 Anette Ottosson Falkenberg 2016 Diplom
2 Peter Håkansson Mullsjö 2016 Diplom
3 Karina Håkansson Mullsjö 2016 Diplom
4 Patrik Gustafsson Halmstad 2016 Diplom
5 Ellen Steneryd Falkenberg 2016 Diplom
6 Alf Hulthén Care of sweden 2016 Diplom
7 Malin Grip SF Byggkonsult AB 2016 Diplom
8 Jennie Persson Sjötofta 2016 Diplom
9 Christian Johansson Simlångsdalen 2016 Diplom
10 Katarina Gunnarsson Strandberg Kungsbacka 2016 Diplom
11 Henrik Landh Burseryds IF 2016 Diplom
12 Anders Stenvall Södra Vings IF 2016 Diplom
13 Eva Svensson Golden Wellnes 2016 Diplom
14 Hans Danielsson Varberg 2016 Diplom
15 Stefan Ericsson Mölndal 2016 Diplom
16 Janette Persson OK Tranan 2016 Diplom
17 Mikael Einarsson Ysby 2016 Diplom
18 Carin Carlsson VIVAB 2016 Diplom
19 Patrik Fykell IFK Halmstad 2016 Diplom
20 Jerry Sidehed IFK Halmstad 2016 Diplom
21 Elin Fredin OK Nackhe 2017 Diplom
22 Mikael Nylander Halmstad 2017 Diplom
23 Sebastian Granström Mikro IF 2017 Diplom
24 Anders Nylander Haverdal 2017 Diplom
25 Fredric Bohman NCC 2017 Diplom
26 Monika Niklasson Gislaved 2017 Diplom
27 Emma Stokland Göteborg 2017 Diplom
28 Jörgen Hallgren Simlångsdalens IF 2017 Diplom
29 Jan Hückel Smålandsstenar 2017 Diplom
30 Mattias Backman Lonesome Runners 2017 Diplom
31 Annica Svärd SOK Knallen 2017 Diplom